1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
Oferta Agotado
Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Condition new
Cantidad
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
Ver todos los detalles