1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
Obral Habis
Biaya pengiriman dihitung saat checkout.
Condition new
Jumlah
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
Lihat detail lengkap