1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
할인 품절
배송료는 결제 시 계산됩니다.
Condition new
수량
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
전체 세부 정보 보기