1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
W promocji Wyprzedane
Koszt wysyłki obliczony przy realizacji zakupu.
Condition new
Ilość
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
Pokaż kompletne dane