1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
Promoção Esgotado
Frete calculado no checkout.
Condition new
Quantidade
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
Ver informações completas