1204KL-04W-B59 3010 12V 0.12A 3cm For Yaskawa drive cooling fan 3pin
Rea Slutsåld
Frakt beräknas i kassan.
Condition new
Kvantitet
After placing the order, we will deliver it to your designated location within ten days.
All the above products are in stock and can be purchased directly
Visa alla uppgifter